Nowa polityka prywatności i plików Cookies dla serwisów WUP
Zapoznałem się - Zamknij
Serwis prowadzony przez Urzędy Pracy
województwa kujawsko-pomorskiego

Wirtualne targi pracy – zapraszamy polskich pracodawców

Strona głównaAktualnościWirtualne targi pracy – zapraszamy polskich pracodawców
Nawigacja

w serwisie znajduje się

1492

ofert pracy

O serwisie
Serwis "tujestpraca.eu" jest prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu we współpracy z Powiatowymi Urzędami Pracy województwa kujawsko-pomorskiego. Portal jest nowoczesnym narzędziem pełniącym jednocześnie rolę wirtualnej giełdy pracy, bazy CV oraz portalu rekrutacyjnego. Stanowi odpowiedź na potrzeby zarówno osób poszukujących pracy jak również pracodawców, agencji zatrudnienia oraz pracowników PSZ. Celem…
więcej
 
Jesteś polskim pracodawcą poszukującym wykwalifikowanych pracowników ?
Weź udział w wirtualnych targach pracy
Discover Poland ! Work with us

„Discover Poland! Work with us” to wydarzenie on-line, które odbędzie się 29 maja 2019 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 (CET) przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu .
Głównym celem targów jest wsparcie polskich pracodawców w dotarciu do osób poszukujących pracy z innych państw Unii Europejskiej, w tym Polaków przebywających w kraju jak i zagranicą, upowszechnianie informacji nt. warunków życia i pracy oraz sytuacji na rynku pracy w Polsce, a także zasad bezpieczeństwa w poszukiwaniu pracy w innych krajach.
Targi ukierunkowane są na branże takie jak: sektor nowoczesnych usług dla biznesu (tzw. Business Services Sector) w szczególności specjaliści IT, procesów finansowo – księgowych, procesów kadrowo-płacowych, obsługi klienta, telemarketingu oraz przemysł poszukujący techników i wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych różnych branż.
Jesteś polskim pracodawcą, który poszukuje pracowników z zagranicy?
Wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania działalności Twojej firmy oraz promocji ofert pracy w całej Europie. Biorąc udział w wydarzeniu masz szansę na pozyskanie kandydatów o poszukiwanych kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach językowych. Zrejestruj konto wystawcy, zarządzaj zamieszczanymi tam ogłoszeniami oraz projektami rekrutacyjnymi. W dniu 29 maja br. w godzinach od 10:00 do 14:00 będziesz mógł porozmawiać z kandydatami za pośrednictwem indywidualnych chat’ów on-line. Targom będą towarzyszyły także ciekawe prezentacje video oraz chat publiczny.
Posiadasz krótkie filmy w j. angielskim promujące Twoją firmę?
Prześlij je do nas. Zamieścimy je na głównej stronie targów tak, aby osoby odwiedzające to wydarzenie mogły Ciebie zauważyć i zapoznać się z działalnością firmy.
Wydarzenie skierowane jest do:
• polskich pracodawców, którzy planują bezpośrednie zatrudnienie pracowników z państw UE/EOG lub Szwajcarii, w tym polskich agencji pracy tymczasowej, których oferty pracy będą dotyczyły pracy na terenie Polski,
• polskich firm, które założą konto wystawcy i opublikują aktualne oferty pracy,
• obywateli państw Unii Europejskiej i Szwajcarii, w tym Polaków przebywających w kraju jak i poza granicami kraju.
Jesteś zainteresowany udziałem? Zarejestruj się !
Wejdź na stronę www.europeanjobdays.eu, wybierz zakładkę Register/Zarejestruj, a następnie w części Exhibitor kliknij w create account i uzupełnij wszystkie pola oznaczone czerwoną gwiazdką. W tej części odznacz Discover Poland ! Work with us . Na zakończenie zaakceptuj wprowadzone dane poprzez create new account, a następnie poczekaj. Sprawdzenie Twoich danych może potrwać 1-2 dni. Po pozytywnej weryfikacji konta wystawcy, otrzymasz link aktywujący konto.
Pamiętaj, żeby w dniu targów prowadzić indywidualne rozmowy z kandydatami przy wykorzystaniu kamerki lub/i słuchawek (zalecane) lub używać jedynie klawiatury. Platforma posiada także funkcję wysyłania zaproszenia na rozmowy on-line do kandydatów, którzy złożyli swoje aplikacje.
Masz już zarejestrowane konto na portalu www.europeanjobdays.eu ?
Zaloguj się na swoje konto. Następnie wybierz zakładkę My events oraz Register for another event. Odznacz targi pracy Discover Poland! Work with us i potwierdź żądanie klikając Register for this event. Wybierz opcję online i potwierdź przyciskiem Register. Jako potwierdzenie rejestracji otrzymasz maila od organizatora.
Portal przygotował również krótkie filmy instruktażowe jako wsparcie dla osób korzystających ze strony. Filmy dostępne są pod linkiem: https://www.europeanjobdays.eu/en/video-tutorials
W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości można się skontaktować z obsługą portalu: https://www.europeanjobdays.eu/pl/contact-us
Rejestracja odbywa się w j. angielskim. Udział w targach jest bezpłatny.
Rejestracja pracodawców i publikacja aktualnych ofert pracy trwa do dnia 24 maja br.
Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Gdańsku, Białymstoku i Katowicach.
Szczegółowych informacji nt. wydarzenia udzielają doradcy EURES:
WUP Gdańsk: e_staniewicz małpa wup kropka gdansk kropka pl
WUP Katowice: akopczyk małpa wup-katowice kropka pl
WUP Białystok: michal kropka raciborski małpa wup kropka wrotapodlasia kropka pl; beata kropka chroscinska małpa wup kropka wrotapodlasia kropka pl
Serdecznie zapraszamy!

Autor: Anita Boniek-Lewandowska drukuj
Jak oceniasz tą stronę?

Partnerzy

 • Rejestr Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia
  Rejestr Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia
 • Państwowa Inspekcja Pracy
  Państwowa Inspekcja Pracy
 • Sieć Europejskich Ofert Pracy
  Sieć Europejskich Ofert Pracy
 • Publiczne Słuzby Zatrudnienia
 • Zielona Linia - Infolinia Urzędów Pracy
 • Oferty pracy w WUP Toruń
 • Caritas Diecezji Włocławskiej
 • Wojewódzka Komenda Uzupełnień we Włocławku
 • Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP we Włocławku
 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku
 • Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego

Sonda

Czy korzystasz z usług agencji zatrudnienia zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia (KRAZ)?

Sonda
Loading ... Loading ...

Poleć nasz serwis!

Newsletter

Loading...Loading...


Skorzystanie z newslettera wymaga przetwarzania Twoich danych osobowych takie jak adres e-mail i imię. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz na naszej stronie BIP.

Dane adresowe Urzędu

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu
ul. Szosa Chełmińska 30/32,
87-100 Toruń

tel. +48 56 669 39 00,
fax: +48 56 669 39 99

wup@wup.torun.pl

dojazd
Serwis powstał w ramach zrealizowanego w 2013 roku zadania pt. "Modernizacja aplikacji Baza CV"